Yükleniyor...

Dergiler

Elele


Türkiye’nin en köklü kadın dergisi Elele… Elele, 1976’da çıkan ilk sayısından bugüne kadar hep Türk kadının yanında yürüdü ve güvenli bir yol arkadaşı olmayı hedefledi... !!!!!


Elele
SHARE

Bebeğimle


37 yıllık ‘Elele’ markasının güvencesi altında yayına hazırlanan Bebeğinle Elele dergisi; anne adaylarına ve annelere rehberlik ediyor. Sağlık, psikoloji, eğitim, gelişim konularında uzman görüşleriyle annelere yol göstermeyi amaçlayan Bebeğimle Elele; aynı zamanda moda, eğlence, aktivite, gezi, dekorasyon sayfalarıyla çocuklu ailelerin renkli dünyalarına girmeyi başarıyor.


Bebeğimle
SHARE

Lezzet


1996 yılında yayın hayatına başlayan Lezzet, mutfak ve yemek kültürünü geliştirmeyi hedefleyen kadınlar için yemek yapmayı keyfe dönüştüren, ekonomik, yaratıcı, güvenilir tarifleriyle, kadının mutfaktaki sağ kolu ve geleneksel ya da değişik lezzet arayışındaki Türk ailesinin yemek referans dergisidir.


Lezzet
SHARE

Formsante


Formsante, kendine güvenen, sağlığına, bedenine, güzelliğine önem veren ve kendine özenen kadınlara yönelik olarak yayınlanan kadın sağlık-güzellik dergisidir. Yaptığımız araştırmalarda kadın sağlığı ve güzellik deyince ilk akla gelen yayının Formsante olması marka tanınırlığının çok yüksek düzeyde olduğunu gösteriyor.


Formsante
SHARE

İstanbul life


İstanbul Life renkli, kişilikli, tarz sahibi bir yaklaşımla kent yaşamını anlatan aylık bir dergidir


İstanbul life
SHARE

Evim


Tamamen okurların ev alışverişine yönelik bir dergi olarak hazırlanan Evim, evini ve evinde vakit geçirmeyi seven ve gerçekten işe yarayan fikirler arayanlar için pek çok öneri sunuyor. Derginin içeriğinde yenilik yaratan pek çok bölüm var.


Evim
SHARE

Bluejean


Blue Jean 28 yıllık geçmişiyle, Türkiye’nin en köklü dergi markalarından biridir. Tüm bu süre boyunca; müzik aracılığıyla kendini ifade eden gençlerle aynı dili konuşan, onları anlayan, müziğin açtığı tüm kapılarda onlara öncülük eden, lider gençlik & müzik dergisi olarak konumunu korumuştur.


Bluejean
SHARE

Heygirl


Hey Girl, 12-19 yaşlarında, hayatı yeni keşfetmeye başlamış genç kızlar için yaşamı sevdiren gerçek bir dosttur; çünkü zengin içeriği, renkli, kıpır kıpır sunumuyla genç kızları hem bilgilendirir, hem de eğlendirir.


Heygirl
SHARE

Atlas


Atlas, 22 yıllık yayın hayatı boyunca, kendine özel editoryal formülüyle coğrafya ve keşif dergiciliğine hem içerik hem görsel olarak yepyeni bir boyut getirerek, bu pazarı tanımladı ve lider dergi olarak pazarı hep yönlendirdi. Atlas'ta Türkiye'deki hiçbir gezi dergisinde olmayan bir emeğin izleri apaçık görülür.


Atlas
SHARE

HDTST


test içindir.


HDTST
SHARE